9:00 - 15:00
Godziny otwarcia biura pon - pt

(+48) 22 760 86 40
Zadzwoń do nas - czekamy na Ciebie

Partnerzy

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom i Sponsorom za wsparcie podopiecznych naszej organizacji. Te szlachetne uczynki udowadniają, że nie brakuje wśród nas osób wrażliwych na ludzkie cierpienie i niedolę. Państwa aktywność oraz bezinteresowne zaangażowanie w dziele niesienia pomocy bezradnym i najsłabszym budzą szczere wyrazy podziwu i uznania. Szczególnego wymiaru nabierają one w chwili, kiedy liczba ludzi potrzebujących wsparcia stale się zwiększa, a problem ten dotyka coraz to nowych grup społecznych.

Działalność naszej organizacji nie byłaby możliwa bez wsparcia instytucjonalnego organów administracji, samorządu terytorialnego oraz partnerów społecznych:

To dzięki zlecaniu bądź wspieraniu wykonywania zadań publicznych, możemy na co dzień finansować realizację naszych przedsięwzięć. Taka postawa jeszcze raz utwierdza nas w przekonaniu o głęboko humanitarnym sensie i ponadczasowym wymiarze wspólnie podejmowanych działań. Prosimy o przyjęcie zapewnienia, że Państwa szczodrość i zaangażowanie pozostanie na zawsze we wdzięcznej pamięci naszych podopiecznych.

Zarząd Stowarzyszenia